Peshëngritje

Dështon misioni për medalje, Godelli dëmtohet dhe tërhiqet nga gara

Aventura e Daniel Godellit në Kampionatin Europian nuk ka përfunduar aspak mirë, pasi shtangisti kuqezi ka pësuar një dëmtim që në provën e dytë të stilit të shkëputjes dhe është tërhequr nga gara për medalje.

Peshëngritësi shqiptar garonte në peshën 81 kilogramë dhe ishte pretendent për të marrë medaljen e artë, por pësoi dëmtim në provën e dytë për të ngritur 152 kilogram në shkëputje dhe më pas mjekët vlerësuan tërheqjen nga gara.

Ka garuar ditën e sotme edhe Erkand Qerimaj, që për shkak të një dëmtimi mori pjesë në baterinë B, ku ngriti 156 kilogramë në shkëputje dhe 180 kilogramë në shtytje, duke u renditur i treti në dygarësh.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency