Connect with us

Hi, what are you looking for?

Ligue 1

Dështon takimi i radhës, Messi gjithmonë e më larg PSG

Ditën e mërkurë ishte takimi i radhës midis Messi-t dhe PSG, por përsëri pa rezultat.

Kështu raportojnë mediet franceze, pasi babai i argjentinasit, Jorge u takua me përfaqësuesit e klubit dhe në fund nuk kishte asnjë marrëveshje dhe tani Messi duket gjithmonë e më larg parizienëve.

Lexo edhe:

Muajin e kaluar, presidenti Al Khelaifi ishte treguar i hapur për të plotësuar çdo dëshirë të argjentinasit, por tani palët kanë ngecur.

Lionel Messi në fundin e sezonit do të jetë lojtar i lirë, ndërsa nuk është bërë me dije nëse do të ketë një takim tjetër, por situata po merr gjithmonë e më shumë vëmendje.

Lajme të tjera

Lajme

Shqipëria është gati për të nisur aventurën e saj në Euro 2024. Kuqezinjtë zhvilluar seancën e fundit stërvitore para sfidës së parë me Italinë,...

Euro 2024

Sulmuesi kryesor i Italisë në këtë Europian, Gianluca Scamacca foli në konferencë për shtyp para ndeshjes me Shqipërinë. Lojtari që aktivizohet me Atalantën në...

Euro 2024

“Besoj që performanca nuk ishte aq e mirë siç e kishim përgatitur. Ka gjëra që duhen përmirësuar, i kemi lejuar shumë hapësira Italisë e...

Kombëtare

Erjon Bogdani vijon të jetë golashënuesi më i mirë në historinë e kombëtare shqiptare me 18 rrjeta. Ish-sulmuesi i njohur, i cili në Itali...