Merkato

Dest refuzon ofertat, Braithwaite pranë West Hamit

Serginho Dest dhe Sergi Roberto janë dy lojtarë për të cilën kanë interes ekipe të ndryshme në Europë. Mbrojtësi amerikan është i bindur se do të ketë sukses në Spanjë dhe tashmë ka refuzuar ofertat nga Monaco, Dortmund dhe Arsenal, edhe pse këto klube i siguronin pagë më të lartë.

Ndërsa për Sergi Roberton ka shfaqur interes Bayerni i Mynihut, pasi kërkon një lojtar polivapent, pra të aftë për të dhënë kontribut në pozicione të ndryshme më fushë.

Ndërkohë, West Hami po shton përpjekjet për të siguruar shërbimet e Martin Braithwaite. Sulmuesi danezi është pranë largimit nga Barcelona për afër 15 milionë euro. Marrëveshja mes klubeve është e afërt, por jo mes skuadrës londineze dhe lojtarit. West Hami duhet t’i garantojë një pagë më lë lartë futbollistit, për ta bindur që të shkojë në Londër. Përfaqësuesi i Braithwaite siguroi se klienti i tij është I lumtur te Barcelona, pork jo duket se është vetëm një taktikë për të rritur ofertën e West Hamit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency