Kategoria e Parë

Devolli gjen skuadër të re, prezantohet te…

Vetëm pak ditë pa punë, pasi Bledar Devolli ka gjetur menjëherë një skuadër të re për të vazhduar karrierën si trajner. Pas largimit nga stoli i Kamzës, Devolli bën një hap mbrapa teksa është zyrtarizuar si tekniku i ri i skuadrës së Tomorit në grupin B të Kategorisë së Parë. Devolli gjeti shumë shpejt gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit beratas dhe do të jetë ai që do të zëvendësojë të larguarin Gersi Arbri. Për 40-vjeçarin gjirokastrit bëhet fjalë për një rikthim te skuadra beratase pasi në sezonin 2003-2004 ka qenë pjesë e Tomorit si lojtar. Devolli nuk ka humbur kohë dhe është prezantuar menjëherë te Tomori që ka e nisur këtë sezon të Kategorisë së Parë me një barazim 1-1 ndaj Lushnjës ndërsa vetëm dje beratasit mposhtën 2-1 Bylisin në sfidën e parë të raundit të 1/16 të Kupës së Shqipërisë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency