Kategoria Superiore

Devolli: Jemi ende gjallë, do të luftojmë deri në fund

Bledar Devolli mban ende gjallë shpresat për qëndrimin në Superiore, pavarësisht humbjes së thellë të Kastriotin në Korçë.

Humbja më e thellë: Rezultati është gënjeshtër. Deri në minutën e 75-të besoj se kemi bërë një ndeshje të mirë. Kemi marrë një gol nga një episod. Deri kur u bë goli i dytë kemi bërë një ndeshje të mirë, kemi pasur mundësi të barazonim. Ky është futbolli, ka dhe ditë jo. Komplimente kundërshtarit. Asgjë s’ka mbaruar, do vazhdojmë luftën. Unë e di nga kemi ardhur dhe ku jemi. Janë shumë pikë në lojë. Humbëm një betejë sot, por lufta vazhdon.

Mungon grinta e Fushë Krujës? Edhe sot treguam që jemi gjallë. Deri te 2-0 ishim gjallë, ishim në lojë. E kemi vënë në presion kundërshtarin. Asnjë gjuajtje në portë. Nuk jam fare i shqetësuar për skuadrën. Jemi gjallë. Ne ndëshkohemi nga episodet. Kjo më vjen keq. Marrim gola jo për meritë të kundërshtarit. Do vazhdojmë luftën deri në fund.

Problemet në fund: Është e vërtetë. U zgjatëm pak. Te golat nuk duhet të bënim pozicionin jashtë loje. Janë gjëra që ndodhin në moment. Kemi bërë 3 ndeshje në një javë. Nuk kemi kontingjentin e duhur. Mungonin Bojom dhe Vatnikaj. Do vazhdojmë punën, do vazhdojmë luftën deri në fund. Unë jam prapë optimist.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency