Futboll

Dhuarata e radhës e DigitAlb, gjysmëfinalet dhe finalja e Kupës së Turqisë në SuperSport

Tjetër dhuratë nga DigitAlb për abonentët e e tij. Buqetës se eventeve të SuperSportit, që transmetohen në “shtëpinë” e të gjithë shqiptarëve, i shtohet edhe faza finale e Kupës së Turqisë. DigitAlb ka siguruar transmetimin ekskluziv në Shqipëri dhe Kosovë të gjysmëfinaleve dhe të finales së këtij kompeticioni.

Kështu, më 3 dhe 5 mars do të luhetn gjysmëfinalet, ku do të përplasen: fituesi i çiftit çerekfinal Trabzonspor-BB Erzurumspor me të kualifikuarën e Kirklarelispor-Fenerbahçe, si dhe fituesi i Antalyaspor- Sivasspor me atë të Alanyaspor/Galatasaray.

Gjysmëfinalet e kthimit do të zhvillohen me 21 dhe 23 prill. Ndërkohë, finalja e Kupës së Turqisë është programuar të zhvillohet me 21 maj.

Gjysmëfinalet e vajtjes (3 dhe 5 mars):

Trabzonspor/BB Erzurumspor – Kirklarelispor / Fenerbahçe

Antalyaspor/Sivasspor – Alanyaspor/Galatasaray

Gjysmëfinalet e kthimit (21 dhe 23 prill):

Kirklarelispor/Fenerbahçe – Trabzonspor/BB Erzurumspor

Alanyaspor/Galatasaray – Antalyaspor/Sivasspor

Finalja, më 21 maj

 

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency