Conference League

“Dhurata” e DigitAlb, finalja e Conference League falas për abonentët e rinj dhe ata aktivë

Tirana është gati të presë të parën finale në histori, të një kompeticioni europian në futboll, atë mes Romës dhe Feyenoordit, ndeshje që transmetohet ekskluzivisht në DigitAlb, të mërkurën, në orën 21:00.

Dhe si dhuratë për të gjithë shqiptarët, për ta parë e shijuar këtë event historik në stadiumin “Air Albania”, çdo abonent i DigitAlb që bën ose ka një abonim aktiv, do të mund ta ndjekë FALAS ndeshjen në kanalin SuperSport 2.

Eventet Sportive në SuperSport

Të Fundit

EVENTET NË SUPERSPORT

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency