Connect with us

Hi, what are you looking for?

Conference League

“Dhurata” e DigitAlb, finalja e Conference League falas për abonentët e rinj dhe ata aktivë

Tirana është gati të presë të parën finale në histori, të një kompeticioni europian në futboll, atë mes Romës dhe Feyenoordit, ndeshje që transmetohet ekskluzivisht në DigitAlb, të mërkurën, në orën 21:00.

Dhe si dhuratë për të gjithë shqiptarët, për ta parë e shijuar këtë event historik në stadiumin “Air Albania”, çdo abonent i DigitAlb që bën ose ka një abonim aktiv, do të mund ta ndjekë FALAS ndeshjen në kanalin SuperSport 2.

Lajme të tjera

Futboll

Skuadra e Mechelen, e drejtuar nga Besnik Hasi, rikthehet tek fitorja në kampionat belg në play off-in e grupit të Conference League. Pas humbjes...

Futboll

Fernando Santos nuk është më trajner i Beshiktashit, ka bërë të ditur klubi nga Stambolli këtë të shtunë. Vendimi u mor pas barazimit (1-1)...

La Liga

Që kur Xavi Hernandez njoftoi se do të largohej nga Barcelona në fund të sezonit, gjërat kanë filluar të shkojnë më mirë te “Blaugrana”....

Kosovë

Gafë e pafalshme e Arijanet Muric në Premier League. Portieri titullar i Kosovës, pjesë e Burnleyt në kampionatin më të bukur në botë, i...