Futboll

Dhurata e radhës, Ligue 1 edhe për tre sezone në Digitalb

Digitalb u bën një tjetër dhuratë të çmuar në buqetën e transmetimeve abonentëve të tij në Shqipëri dhe Kosovë. Platforma e të gjithë shqiptarëve ka siguruar transmetimin edhe për 3 sezonet e ardhshme 2018-2021 të kampionatit francez, Ligue 1 në kanalet e Supersport.

Pas Serisë A dhe La Ligas, një tjetër kampionat elitar i futbollit europian do të jetë pjesë e transmetimeve të Supersport, që si gjithmonë mbetet pika e takimit me “yjet” e futbollit botëror.

Pas Lionel Messit dhe Cristiano Ronaldos të apasionuarit e futbollit spektakolar do të kenë mundësi që të ndjekin të paktën edhe për tre vitet e ardhshme emra të tillë si Neymar Junior, Kylian Mbappe apo Edinson Cavani.

Ligue 1 thjesht plotëson mozaikun e transmetimeve ekskluzive ne vend të kampionateve më të ndjekur në glob, pikërisht në Supersport, teksa më parë u garantuan emocionet e La Ligas, Serisë A, Bundesligës, Eredivizie, Kupës së Mbretit, Kupës së Italisë, Kupës së Gjermanisë, Kupës së Francës, pa harruar Kategorinë Superiore deri në vitin 2022, IPKO Superligën e Kosovës apo ndeshjet e përfaqësueses së Shqipërisë dhe Kosovës.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency