Connect with us

Hi, what are you looking for?

Kombëtare

Dhuratë për kryeministrin Rama, Broja me dedikim special: Faleminderit për atë që bën

Armando Broja vijon fazën e rikuperimit pas dëmtimit në gju që e detyroi t’i nënshtrohej edhe ndërhyrjes kirurgjikale. Sulmuesi pritet të rikthehet në sezonin e ardhshëm dhe të rimarrë sërish vendin e tij në radhët e Chelsea-t.

Lexo edhe:

Nga ana tjetër, Broja së fundmi i ka dërguar një fanellë të Bluve të Londrës kryeministrit Edi Rama. Në fanellën e Chelsea-t ishte edhe një dedikim me Brojën që e falenderon Ramën mbi atë që bën për shqiptarët. Ndërkohë, kryeministri nuk vonoi ta ekspozonte dhuratën speciale nga ana e Brojës teka i uroi futbollistit të kombëtares urim të shpejtë.

Lajme të tjera

Bundesliga 2

Futbolli gjerman edhe një herë vertetoi se është i çudive të mëdha apo i dramave të sekondave të fundit. Tifozët e skuadrës së njohur...

Gossip

Vajza e Pep Guardiolës, Maria Guardiola duket ‘e fiksuar’ me futbollistët, teksa pas një romance me fantazistin anglez Delle Ali, u përfol për një...

Bundesliga

Çmenduri në Bundesliga 2, kampionat ku fati i zi vijon të ndjekë Hamburgun. Skuadra historike gjermane, fitoi 0-1 në Sandhauesen dhe ishte shumë afër...

Bundesliga

Joshua Kimmich e shijoi në maksimum titullin e fundit kampion. Bayern Munchen ia doli të siguronte trofeun më të rëndësishëm në Gjermani për të...