Serie A

Di Francesco: Në derbi të dridhen këmbët

Trajneri i Romës, Eusebio Di Francesco ka folur për momentin e mirë që po kalon skuadra e tij, teksa nuk ka kërkuar të vërë limite, mbi mundësitë e arritjes. Tekniku i verdhekuqve do të drejtojë skuadrën për herë të parë në derbi, këtë të shtunë, ndërsa ka rrëfyer emocionet që e kanë kapur që tani.

“Jemi në një moment të mirë dhe dua që të vazhdojmë me këtë ritëm sa më shumë të mundemi. Nuk dua të vë limite, sepse kjo skuadër nuk ka limite. Nëse luajmë në maksimumin tonë, mund të përballemi me këdo. Këtë javë kemi derbin, një sfidë që të bën të të dridhen këmbët, por që të jep një motivim shumë të madh. Do të kërkojmë të bëjmë lojën tonë dhe sigurisht të fitojmë, sepse 3 pikët janë më të rëndësishme se loja”, tha Di Francesco.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency