Ligue 1

Di Maria i pakënqur, kërkon largimin nga PSG

Ángel Di María nuk është i kënaqur me situatën që po kalon te PSG. Futbollisti argjentinas po luan gjithnjë e më pak te skuadra franceze pas mbërritjes së Neymar dhe Mbappe, që konsiderohen të paprekshëm në skemat e Unay Emery. 29-vjeçari mësohet se po ushtron presion te drejtuesit e Parisit, që ta lënë të lirë të largohet, ndoshta që në merkaton e janarit.

“Jam i lumtur te PSG, por këtë sezon jo aq shumë. Do të më pëlqente të luaja më shumë.”

Mesazhi i Di Marias është i qartë, dëshiron të ndërrojë ambient, për të qenë gjithnjë protagonist në fushën e blertë. Mesfushori u kërkua nga Barcelona gjatë merkatos së verës, por PSG rezistoi deri në fund, duke mos u privuar nga një futbollist cilësor. Mirëpo francezët duhet t’i bëjnë llogaritë mirë edhe me fair play-n financiar, ndaj mund të ndryshojnë qëndrim duke arketuar para nga shitja e futbollistëve për të mos u rrezikuar nga ndëshkimi i FIFA-s.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency