Ligue 1

Di Maria në skadencë kontrate, ja dy klubet që tundojnë argjentinasin

E ardhmja e Angel Di Marias vazhdon të jetë në pikëpyetje të madhe. Edhe pse është një lojtar shumë i rëndësishëm për PSG, ylli argjentinas është në skadencë kontrate me klubin francez dhe mund të largohet verën e ardhshme.

Në fakt në kontratën e Di Marias ekziston edhe klauzola e rinovimit automatik për 1 vit dhe mundësitë për të qëndruar ekzistojnë.

Sondazh/ Sa besoni te agjencitë imobiliare?

Por në moshën 33-vjeçare pas shumë vitesh në Paris, Di Maria po tundohet nga një aventurë e re teksa përveç kampionëve të Italisë Interit, kërkohet edhe nga kampionët e Brazilit, Atletico Mineiro me argjentinasin që ka dëshirë të provojë veten në kampionatin brazilian.

Quiz Cat: No Quiz found

Të Fundit

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency