Merkato

Dia, sulmuesi i Reims në radarët e klubeve të mëdha europiane!

Boulaye Dia është një nga lojtarët më të ndjekur në kampionatin francez. Me 14 gola në 24 ndeshje me Reims, sulmuesi me origjinë nga Senegali pritet të jetë protagonist në merkaton e verës së ardhshme me Milan, Napoli e Leipzig që janë gati të paraqesin një ofertë. Madje sipas shtypit francez, Leipzig po tenton t’i paraprijë rritjes së konkurencës dhe ka bërë gati që tani një ofertë prej 15 milionë euro për sulmuesin por drejtuesit e Reims kanë marrë kohë pasi synojnë që vlera e 24-vjeçarit të rritet edhe më shumë.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency