Merkato

Diego Costa në dilemë për të ardhmen, mes Brazilit dhe Arabisë Saudite!

Diego Costa është ende një lojtar i lirë pa kontratë dhe në pritje të një aventure të re. Sulmuesi është i orientuar për të luajtur në vendlindjen e tij në Brazil teksa bisedimet me Palmeiras janë ndërprerë pas kërkesës së tij për një page 8 milionë euro në vit, e papërballueshme për çdo ekip latin. Skuadra e fundit që ka bërë një ofertë është Sao Paolo që ka emëruar së fundmi Hernan Crespon dhe që mund t’i ofrojë deri në 3 milionë euro në sezon. Ndërkohë ish-sulmuesi i Atletico Madrid mësohet të ketë refuzuar një tjetër propozim nga Al Nassr në Arabinë Saudite sepse qëllimi i tij është të luajë vitet e fundit të karrierës në Brazil.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency