Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Diego Costas drejt Atletico Madrid

Mediat angleze e konsiderojnë praktikisht të mbyllur transferimin e Diego Costas te Atletico Madrid. Kostoja e operacionit mund të shkojë deri në 50 mln Euro dhe bomberi do të stërvitet rregullisht me skuadrën pavarësisht se mund të aktivizohet vetëm në muajin Janar kur merkatoja e klubit madrilen të zhbllokohet nga FIFA.

Lajme të tjera

Euro 2024

Italia do të jetë kundërshtari i parë i Shqipërisë në Euro 2024, me sfidën e planifikuar për më 15 qershor në Dortmund. Trajneri Luciano...

Champions League

Mesfushori i kombëtares së Shqipërisë, Kristjan Asllani ishte përzgedhur titullar nga trajneri Simone Inzaghi në ndeshjen e Champions League të Interit në transfertë ndaj...

Lajme

Spanja në grupin e vdekjes! Marca, As, El Mundo Deportivo, Sport.es… media spanjolle është në unison sa i përket titullit që ka zgjedhur për...

Kombëtare

Short i vështirë, por të jemi optimistë. Kështu u shpreh presidenti i FSHF-së, Armand Duka në intervistën për SuperSport, ku ndër të tjera deklaroi...