La Liga

Granada blindon trajnerin Diego Martinez

Granada mund të quhet surpriza e Primera Division deri në këto javë ku nën drejtimin e Diego Martinez bardhekuqtë ishin edhe kryesues dhe tani janë në zonën e Europës. Drejtuesit nuk e kanë anashkaluar aspak punën e mire të trajnerit 38-vjeçar i cili kishte një kontratë deri në fund të sezonit aktual dhe vendosën ta shpërblenin duke ia rinovuar atë. Martinez hodhi firmën në kontratën e re deri në vitin 2021 çka largon edhe disa zëra për kalimin e tij në fund të sezonit te Celta Vigo apo Athletic Bilbao.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency