Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Diego Simeone lë të hapur mundësinë e largimit

Trajneri i Atleticos së Madridit, Diego Simeone ka lëshuar një deklaratë publike në lidhje me të ardhmen e tij. El Cholo është shprehur se momentalisht ai ndihet mirë tek kjo skuadër, por përsa i përket të ardhmes, argjentinasi lë të hapur mundësinë e largimit.

Lajme të tjera

Kategoria Superiore

Big Brother Mania edhe në mbrëmjen gala “Më të mirët 2022”, që organizohet nga FSHF dhe Digitalb, dhe që po transmetohet në SportNews, teksa...

Segunda Division

Myrto Uzuni rikthehet vrullshëm. Pas dy ndeshjes mungesë për shkak dëmtimi, sulmuesi i Kombëtares Shqiptare është rikthyer titullar në sfidën Granada-Andorra dhe ka shënuar...

Futboll

El Mundo Deportivo ka zbuluar një prapaskenë interesante që ka lidhje me Cristiano Ronaldon dhe Leo Messin. Sulmuesi portugez ishte ende pjesë e Real...

Kategoria Superiore

Supersport lajmëroi një javë më parë se Partizani e ka gjetur pasuesin e Xhuljano Skukës. Të kuqtë kishin shënjestruar sulmuesin e Trepca 89′, Christian...