Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

Diego Simoene blindon Miguel Angel Moya

Diego Simoene blindon Miguel Angel Moya. Atletico e Madridit ka refuzuar një ofertë prej 8 milionë Eurosh nga Crystal Palace për portierin 33-vjecar i cili te Los Colchoneros është zëvendësi i Jan Oblak. El Cholo ka vendosur veton që Moya të mos largohet në këtë merkato dhe drejtuesit e Atleticos i kanë kthyer përgjigje negative klubit londinez që e dëshironte me cdo kusht portierin.

Lajme të tjera

Serie A

Aventura e Walter Mazzarrit te Napoli mundtë quhet e përfunduar. Barazimi mes vuajtjesh ndaj Genoas në fundjavë ka bërë që De Laurentiis të humbë...

Kategoria Superiore

Kukësi ndryshoi për të katërtën herë trajnerin, kur deri më tani janë zhvilluar vetëm 24 javë.Verilindorët e nisën sezonin me Rraman Hallaçin, e vijuan...

Bundesliga

Granit Xhaka gjen golin me fanellën e Bayer Leverkusen. Në ndeshjen e kampionatit gjerman, mesfushori me origjinë shqiptare realizoi një gol maft të bukur...

Champions League

Hakan Calhanoglu ka dhënë një intervistë interesante, gjatë së cilës “harron” për disa momente modestinë. Gjithsesi, 30-vjeçari meriton çdo lëvdatë, pasi është ai truri...