Futboll

Digitalb fiton të drejtën e transmetimit në Kosovë, të kampionatit më të fortë në botë

Ai është kampionati më i fortë në botë, liga e vendit ku lindi futbolli, kampionati i “yjeve” dhe emrave legjendarë, ndërsa edhe për 3 vitet e ardhshme do të jetë ekskluzivitet i Supersport në Kosovë.

Digitalb dhe IPKO kanë arritur të sigurojnë të drejtat e transmetimit për Kosovën, të kampionatit më fantastik në planet, Premier Leagues, që do të vijë në ekranin e Supersport edhe për periudhën 2019-2022.

Jeni tifozë me Manchester United, Liverpoolin, Manchester City-n, Chelsea-n apo Arsenalin, pak rëndësi ka tashmë, pasi çdo javë ekipi juaj i zemrës luan në SuperSport dhe mund ta ndiqni nën një koment profesional, të shoqëruar edhe me analiza, komente e informacione nga emisionet e shumta sportive.

Duke nënshkruar kontratën zyrtare për 3 vitet e ardhshme të Premier League, Digitalb përmbush një prej misioneve të tij, për të sjellë për abonentët, eventet më të rëndësishme të globit, duke u çuar shikuesve në shtëpinë e tyre, impiantet mitike të futbollit si “Old Trafford”, “Anfield Road”, “Stamford Bridge”, etj.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency