Premier League

Digne rinovon deri në vitin 2025 me Everton!

Lucas Digne do të qëndrojë gjatë te Everton teksa zgjati edhe kontratën me klubin anglez. Mbrojtësi i cili la Barcelonën në 2018-ën për të firmosur me Everton ka zhvilluar 97 ndeshje me 19 asiste dhe 5 gola duke u shndërruar në një lojtar shumë të rëndësishëm për Ancelottin. 27-vjeçari hodhi firmën në kontratën e re që do ta lidhë me Everton deri në vitin 2025 ndërsa u shpreh i lumtur dhe i sigurt që luan në skuadrën e duhur me të cilën dëshiron të shkëlqejë në Premier League dhe në Europë.

 

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency