Connect with us

Hi, what are you looking for?

Gossip

Dikur ishte e dashura e Ronaldos, supermodelja “i lë targën” edhe ish-“yllit” të NFL-së

Romancës së shkurtër mes ish-lojtarit të NFL-së, Tom Brady, dhe supermodeles ruse, Irina Shayk, i ka ardhur fundi.

Pavarësisht vëmendjes intensive mediatike që ka rrethuar lidhjen e tyre muajt e fundit, duket se shkëndija mes tyre është zbehur.

Lexo edhe:

Thashethemet për marrëdhënien mes Brady-t dhe Shayk nisën të qarkullonin në mes të korrikut dhe gushtit të këtij viti, kur u zbulua se ish-partnerja e Cristiano Ronaldos e kishte kaluar natën në rezidencën e ish-qendërmbrojtësit në Los Angeles. Sipas portalit TMZ, megjithatë historia e dashurisë ka marrë fund.

Kujtojmë që Tom Brady pak para se të lidhej me Shayk ka qenë i martuar me modelen e njohur braziliane, Gisele Bunchen, me të cilën ka dy fëmijë.

Lajme të tjera

Bundesliga

Bayerni i Mynihut ka gjetur trajnerin e ri. Lajmi i bujshëm vjen nga e përditshmja gjermane “Bild”, e cila raporton se në stolin e...

Legjionarët

Mirlind Daku është kthyer në një nga lojtarët më të rëndësishëm të Rubin Kazan. Sulmuesi kuqezi u transferua gjatë verës tek skuadra ruse ku...

Itali

Klubi i Inter bën me dije se Hakan Calhanoglu, regjizori titullar i mesfushës së trajnerit Simone Inzaghi, vuan një mbingarkesë muskulore në kofshën e...

Bundesliga

Julian Nagelsmann mund të rikthehet te Bajerni i Mynihut. Trajneri aktual i Gjermanisë ka kontratë me Federatën deri në korrik, kur do të vlerësohet...