Gossip

Diletta Leotta nis pushimet, poston foto që “ndezin” fantazinë e fansave

Gazetarja e njohur sportive në Itali, Diletta Leotta ka përfituar nga përfundimi i kampionatit për t’u “arratisur” në plazhe dhe për të shijuar disa ditë pushime, para se të rikthehet dhe të jetë gati për sezonin e ardhshëm.

Ka qenë vetë bukuroshja që është edhe “imazhi” i transmetuesit të Serisë A, DAZN, e cila ka postuar një foto nga plazhi, me diciturën “banja e parë nuk harrohet”, duke ndezur edhe imagjinatën e fansave.

Diletta Leotta është një nga vajzat e ekranit më të preferuara në Itali dhe jo vetëm e kjo dëshmohet qartë nga rreth 7 milionë ndjekësit që ajo ka në Instagram, me të cilët ndan vazhdimisht foto mjaft “të nxehta”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency