Gossip

Diletta Leotta nuk është më “single”, fotografohet në krah të një boksieri (Foto)

Diletta Leotta është një nga vajzat më të preferuara të ekraneve sportive në botë, teksa sezonin që sapo lamë pas rriti ndjeshëm audiencën e transmetuesit online të Serisë A, DAZN, ku ishte “kapitene” e një ekipi të përbërë nga analistë profesionistë.

Bukuroshja italiane, e cila prej disa muajsh ishte “Single”, është fotografuar në plazhet e Ibizas, nën shoqërinë e 28-vjeçarit Daniele Scardina, kampion boksi në peshat super të mesme.

I njohur i “King Toretto”, Scardina është njohur para pak ditësh me Leottën dhe tashmë çifti po shijojnë një romancë “të nxehtë” në bregdetin e famshëm spanjoll, që mirëpret “vip”-a nga e gjithë bota.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency