Tenis

Dimitrov shkëlqen dhe ndaj Carreno Busta, paralajmëron Federer

Grigor Dimitrov humbi në total vetëm 2 game përballë tenistit spanjoll Pablo Carreno Busta i cili zëvendësoi Rafael Nadalin në ATP World Tour Finals. Në ndeshjen e fundit të grupit A, tenisti bullgar triumfoi 2-0 me sete me shifrat 6-1 6-1 në 1 orë e 2 minuta lojë, duke konfirmuar formën e shkëlqyer që po kalon. 3 fitore në po kaq takime dhe vetëm një set i humbur për tenistin bullgar i cili renditet i 6-ti në klasifikimin e ATP. Dimitrov tashmë do të masë forcat me amerikanin Jack Sock në gjysmëfinale, por me formën e treguar ai është një kërcënim real për favoritin e madh Roger Federer në rrugën drejt titullit në turneun e 8-të tenistëve më të mirë të Botës që po zhvillohet aktualisht në Londër dhe po transmetohet live në Supersport.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency