Abissnet Superiore

Dinamo bën goditjen e verës, zyrtarizon Agim Ibraimin

Dinamo bën goditjen e madhe në merkato. Klubi kryeqytetas, i rikthyer në Superiore, siguroi një prej lojtarëve më të mirë në qarkullim, Agim Ibraimin, që firmosi këtë të premte me blutë, duke qenë një vlerë e shtuar për ambiciet e një prej skuadrave më të titulluara në vend.

Ibraimi, që më herët kishte lajmëruar dhe zyrtarisht largimin e tij nga Kukësi, pasditen e kësaj të premteje pozoi me shallin e Dinamos, që ka filluar të lëvizë vrullshëm në merkato, pasi vetëm 24 orë më parë firmosi me Haxhiun, që u huazua nga Apolonia dhe Besir Demirin.

Ibraimi sezonin e kaluar u aktivizua te Kukësi, ku ishte titullar i padiskutueshëm dhe e mbylli kampionatin me 15 gola të shënuar, duke qenë lojtari kryesor i verilindorëve, dhe ndoshta ndër të vetmit që në planin personal e shpëtoi sezonin. Ibraimi konsiderohet jo vetëm një prej elementëve më të mirë në qarkullim në Kategorinë Superiore, por gjithashtu dhe një lojtar me shumë përvojë, teksa në karrierën e tij 32-vjeçari ka mbajtur veshur dhe fanellat e Cagliarit, Mariborit, Domzhales, Astanës apo dhe Shkëndijës, klub ku u formua dhe si futbollist.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency