Connect with us

Hi, what are you looking for?

Featured

Dinamo City/ Prezantohen logoja, trajneri dhe afrimet e fundit

Këtë të premte, në ambientet e “Vila Pascucci”, në Durrës, u zhvillua ceremonia e prezantimit të uniformave dhe të logos së re të Dinamos, që tashmë do të njihet si Dinamo City.

Në këtë event u prezantua trajneri i ri, Luigi Di Biago, si dhe drejtori sportive, Haris Fakic.

Dinamo, gjatë javëve të fundit është përforcuar me elementë të rinj të rëndësishëm, i që e rrisin ndjeshëm cilësinë e skuadrës.

Lexo edhe:

Bekim Rexhepi, Fatjon Andoni, Veton Tusha, Blend Krasniqi, Lorenco Vila e Baton Zabërgja u prezantuan si afrimet më të fundit.

Gjithashtu u zyrtarizuan edhe investitorët e rinj, Edmond Shahini, Genc Mataj dhe Ergys Agasi. Adrian Bardhi do të vijojë të jetë president i bluve.

 

 

Lajme të tjera

Bundesliga

Union Berlin vijon të jetë në kërkim të një trajneri, për t’iu besuar pankinën pas shkarkimit të zviceranit Urs Fischer, teksa së fundi ka...

Featured

Jasir Asani shkëlqeu në plot kuptimin e fjalës me Kombëtaren e Shqipërisë, në kualifikueset drejt kampionatit europian, duke shënuar 3 gola e duke dhënë...

Itali

Pasi përfundoi aventurën me Tottenham sezonin e shkuar, Antonio Conte vijon të shijojë pushimet dhe kohën me familjen. Megjithatë, ashtu siç e ka theksuar...

Serie A

Interi harron Frattesin. Zikaltrit publikuan protokollin e ndeshjes ndaj Juventusit, teksa mesfushori italian nuk figuronte as mes futbollistëve të formacionit dhe as mes atyre...