Kategoria e Parë

Dinamo mposhtet nga Korabi dhe zbret në vendin e 3-të!

Një humbje që rëndon shumë për Dinamon. Blutë kryeqytetas u mposhtën 1-0 nga Korabi duke rrëshkitur nga vendi i parë në të 3-in në grupin A të Kategorisë së Parë. Golin e vetëm për skuadrën nga Peshkopia e realizoi Xhulio Skuka në minutën e 22-të me penallti. Me këto tre pikë skuadra e Agim Canajt parakaloi pikërisht Dinamon në renditje duke u ngjitur në vendin e 2-të me 32 pikë, 1 pikë pas Burrelit kryesues. Vështirësohet misioni Superiore për Dinamon që 6 ndeshjet e mbetura të fazës së fundit të kampionatit do t’i luajë tashmë ndaj rivalëve direkt për një vend në elitë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency