Kategoria e Parë

Dinamo nënshkruan me Kukën dhe premton afrimin e dy futbollistëve të tjerë

Klubi i Dinamos vazhdon përforcimet në merkato, teksa sot ka prezantuar edhe afrimin e gardianit 29-vjeçar Klajdi Kuka, i cili ka qenë pjesë e disa skuadrave në Kategorinë e Parë, por ka provuar edhe Superioren me klubin e Kastriotit.

Blutë e kryeqytetit kanë synime të mëdha për t’u rikthyer menjëherë në Kategorinë Superiore dhe kanë njoftuar se pas Kukës, pritet edhe afrimi i dy futbollistëve të tjerë, nga skuadra të kampionatit italian.

Ky ishte postimi i klubit në rrjetet sociale:
Zyrtare/ Klajdi Kuka është lojtari më i ri i Dinamos.
Portieri 29-vjeçar me mjaft eksperiencë, ka gjetur gjuhën e përbashkët me drejtuesit e klubit, për të qënë pjesë e 18 herë kampionëve te vendit në vazhdim. Më herët, Kuka ka qënë pjesë e Tomorit, Tërbunit e Kastriotit në superligë, ndërsa ka provuar të luajë edhe në ligat gjermane. Merkato vazhdon dhe klubi po punon për të sjellë në kryeqytet edhe dy yje të rinj nga klube të rëndësishme të Serisë A.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency