Abissnet Superiore

Dinamo shkëlqen në miqësore, mposht bindshëm Pogradecin

Dinamo shkëlqen në miqësoren me Pogradecin me ekipin e Bledi Shkëmbit që bëri një paraqitje shumë të mirë në Gjorgji Kycyku duke fituar me rezultatin 4-1 e duke konfirmuar se ekipi është në rrugën e duhur sa i përket përgatitjeve.

Pas hedhjes së shortit të Superiores, ku blutë e rikthyer në Superiore do të ndeshen me Kastriotin në sfidën hapëse, ekipi i Shkëmbit bëri një paraqitje shumë të mirë ndaj Pogradecit me emrat e rinj Ibraimi dhe Demiri që konfirmuan se janë përshtatur shumë mirë në lojën e bluve, që këtë sezon do të kenë ambicie të rëndësishme dhe sa i përket objektivave.

Për blutë e kryeqytetit spikati Demiri me dy gola, ndërsa një tjetër e realizoi dhe Ibraimi e Berberi. Në këtë ndeshje trajneri aktivizoi të gjithë lojtarët që kishte në dispozicion, ndërsa kjo ishte miqësorja e dytë pas barazimit 0-0 me Burrelin pak ditë më parë në “Selman Stërmasi”, me ekipin që tregoi se ka bërë hapa të rëndësishëm përpara.

Gjatë qëndrimit në Pogradec ku po përgatitet për fillimin e sezonit të ri, Dinamo do të luajë dhe disa ndeshje miqësore të tjera me ekipin e Shkëmbit që ka për qëllim të përgatitet sa më mirë për fillimin e sezonit të ri.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency