Connect with us

Hi, what are you looking for?

Itali

Disfata ndaj Lazio-s, Di Maria: Meritonim shumë më tepër!

Juventus u mund këtë të shtunë me rezultatin 2-1 nga Lazio dhe për këtë arsye sulmuesi i “bardhezinjve”, Di Maria ka dashur të shpreh mendimin e tij me mënyrën si shkoi kjo ndeshje.

Në një reagim në rrjetet sociale argjentinasi u shpreh se skuadra e tyre meritonte më shumë.

Lexo edhe: 

“Ne meritojmë shumë më tepër. Duhet të vazhdojmë të punojmë, ndeshje vendimtare dhe shumë të rëndësishme po vijnë. Jepi Juve, më e bashkuar se kurrë”-shkruan sulmuesi.

Lajme të tjera

Merkato

Antonio Conte e kishte një nga dëshirat e merkatos dhe presidenca e Napolit ia ka plotësuar. Alessandro Buongiorno është futbollisti më i ri i...

Premier League

Një tjetër futbollist shqiptar në Premier League. Futbollisti kuqezi, Matteo Dashi, do të jetë pjesë e skuadrës së parë të Crystal Palace duke nisur...

Merkato

Mehdi Taremi është zyrtarisht sulmuesi i ri i Interit. Kampionët e Italisë kanë prezantuar 31-vjeçarin iranian, i cili vjen si lojtar i lirë nga...

Merkato

Milani ka zgjedhur t’i besojë trajnerit Paulo Fonseca stolin për sezonin e ardhshëm, por merkatoja nuk ka nisur të nxehet ende, teksa kjo ka...