Connect with us

Hi, what are you looking for?

Futboll

“Dita 1”, Jose Mourinho kthehet në aksion, nis punën te Fenerbahce

Mourinho sfidon Romën në merkato, gati t'i rrëmbejë objektivin

José Mourinho është kthyer në aksion. Trajneri portugez nisi këtë të enjte sfidën e re të karrierës së tij, si trajner i Fenerbahçes, duke e ndarë ditën e parë të punës me ndjekësit e tij në rrjetet sociale: “Dita 1”.

Pas mbërritjes në Stamboll një ditë më parë, portugezi 61-vjeçar i është futur punës këtë të enjte në qendrën stërvitore të skuadrës turke në Samandira.

Lexo edhe: 

Fenerbahçe e nis fazën parasezonale këtë të shtunë dhe tashmë ka disa ndeshje përgatitore të planifikuara: me Admira Wacker (6 korrik), Hajduk Split (10 korrik) dhe Strasburg (13 korrik).

 

Lajme të tjera

Kosovë

Aventurë e re për Arijanet Muric, portierin titullar të përfaqësueses së Kosovës. 25-vjeçari dardan do të jetë pjesë e Ipswichit në katër sezonet e...

Ligue 1

Joao Nevesit do të jetë goditja e madhe e PSG-së në mesfushë. Talenti portugez kërkohet me ngulm nga trajneri Luis Enrique. 19-vjeçari është pjesë...

La Liga

Pedri, ishte mungesa e madhe e Spanjës në ndeshjet më të rëndësishme të Euro 2024, me mesfushorin që u dëmtua pas një përplasje të...

Angli

Manchester United vazhdon të jetë aktiv në merkato dhe pas zyrtarizmit të sulmuesit Joshua Zirkzee, tashmë fokusi kryesor është kthyer në repartin e mbrojtjes....