Merkato

Dita e Hakimit, vizita mjekësore dhe firma me Interin

Achraf Hakimi është i gati për të përjetuar ditën e tij të parë si milaneze: sot marokeni pritet të zbarkojë në Itali për vizitat e zakonshme mjekësore në Humanitas, që do të pasohen nga testet e fitnesit sportiv. Në fund futbollisti, pronësinë e të cilit e ka Real Madridit do të shkojë në selinë e Interit për të nënshkruar kontratën pesëvjeçare në bazë të së cilës do të përfitojë pesë milionë euro në sezon. Klubi zikaltër do të paguajë 40 milionë euro, plus 5 bonuse në arkat e Realit.

Është parashikuar një vizitë blitz vetëm për kontratën. Nuk do të ketë prezantim para tifozëve as takim me shokët e ardhshëm, duke respektuar rregullat e pandemisë.

Një marrëveshje kjo që vë nën urdhrat e Contes lojtarin më të shpejtë të Bundesligës dhe një asistues të jashtëzakonshëm (10 asiste) me aftësi edhe për të shënuar (9 gola).

Që nga ajo natë e hidhur e nëntorit në Champions, zikaltrit nuk e kanë hequr nga mendja Hakimin, derisa arritën ta bënin “pronë” të tyre.

Nga sezoni i ardhshëm Conte do t’i japë një rol thelbësor në rreshtimin preferencial 3-5-2, por që sot tek Interi nuk është funksional 100%.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency