Kategoria Superiore

Dita: Na buzëqeshi dhe fati, ky sezoni im më i mirë

Spikati në fushë jo thjesht për golin me peshë që realizoi ndaj Partizanit. Ishte i gjashti në këtë sezon për Bruno Ditën, që e pranon se ka statistikat më të mirë të karrierës në këtë kampionat.

“Është sezoni im më i mirë.  pesë gola kam shënuar në Durrës para disa vitesh. Duhet të bëj maksimumin për të dhëna akoma për ekipin dhe të rritemi sa më shumë në renditje. Goli ishte i punuar në stërvitje. Pashë zonën bosh dhe e sulmova, fati im që erdhi topi siç e desha.”

Partizani në kurth: E prisnim që Partizani të luante ashtu. Kemi parë edhe videot e ndeshjeve. Mendoj se ishte ndeshje deri diku e barabartë, rastet i shfrytëzuam ne në maksimum. Fati na buzëqeshi.

E ardhmja e Ditës: Do të bëj maksimumin sa kam kontratë me Skënderbeun, pastaj mbetet për t’u parë. Varet nga gjyqi, do të ulem me presidentin Takaj. Kjo fitore shkon për Dorianin, që ka ndërruar jetë dhe për Krisild Boshkun, që kaloi me sukses një operacion.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency