Kategoria Superiore

Dita: Shfrytëzoj shansin tim, goli për gjyshet që nuk jetojnë

Bruno Dita po shndërrohet në një titullar i formacionit të Skënderbeut dhe po shpërblen më së miri besimin e Ilir Dajës.

Titullar në 3 takimet e fundit. Çfarë ka ndryshuar tek ti?
Dita: Ndoshta ngaqë kam marrë më shumë minuta dhe po shfaq më shumë veten në këto takime.

Ke një dedikim për golin?
Dita: Po, për gjyshet e mia, që kanë ndërruar jetë para pak kohësh.

Cili është roli ku ndihesh më mirë në fushë?
Dita: Pozicioni im ideal është ai që luajta sot, mesfushor në qendrën e majtë, në një mesfushë me 3.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency