Lajme

Ditë e shënuar për Agollin, vjen në jetë fëmija i parë i kapitenit

Dita e sotme ka qenë e shënuar për kapitenin e Kombëtares Shqiptare, Ansi Agolli, pasi është bërë baba për herë të parë.

Lajmi ne ka bërë të ditur vetë mbrojtësi tiranas në faqen e tij të Instagramit, ku ka postuar edhe foton e parë më bashkëshorten dhe djalin e sapolindur.

“Mirëse erdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi te duan shumë” – shkruan Agolli në Instagram.

Kapiteni sapo mbylli një tjetër sezon tejet pozitiv në Azerbajxhan me skuadrën e Qarabagut, ku u shpall edhe kampion. Ndërkohë në kombëtare është lënë jashtë në miqësoret e fundit nga trajneri Panucci, por nuk ka ende një lamtumirë, ndaj shpresat janë që të rikthehet sërish.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top