Eredivisie

Dizajn unik i Adidas, fanella e dytë e Ajaxit merr mijra pëlqime!

Ky sezon i kampionatit holandez u anulua për shkak të emergjencës COVID-19, me titullin kampion që u la vakant pasi Ajaxi dhe AZ Alkmaar ishin me pikë të barabarta në momentin e ndërprerjes. Megjithatë edhe pse është ende shumë herët në Holandë kanë nisur që tani të mendojnë për sezonin e ardhshëm. Klubi i Ajaxit ka prezantuar fanellat e sezonit të ri ku kompania gjermane e veshjeve sportive Adidas që sponsorizon harkëtarët, ka bërë një punë të shkëlqyer me fanellën e dytë të Ajaxit për sezonin 2020/21. Me ngjyrë gri dhe me nuanca blu të errët, kjo fanellë është unike dhe me një paraqitje që të tërheq syrin. Emra si Blind, Donny Van de Beek e të tjerë, bënë rolin e modelit për këtë fanellë, që u pëlqye shumë në rrjetet sociale.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency