Premier League

“Djajtë e Kuq” dominojnë Watfordin dhe parakalojnë Tottenhamin

Manchester United bën detyrën ndaj Watfordit në “Old Trafford”, fiton 3-0 dhe i merr vendin e pestë Tottenhamit. “Djajtë e Kuq” vazhdojnë t’i bëjnë presion Chelsea-t për vendin e katërt, por nuk përjashtohet mundësia që të arrijnë edhe Leicester Cityn e vendit të tretë, që ka grumbulluar nëntë pikë më shumë.

Bruno Fernandes, blerja e janarit e United, zhbllokoi takimin me penallti në minutën e 42-të, pasi pësoi një ndërhyrje të gabuar brenda zonës nga portieri mik.

Skuadra e drejtuar nga Solskjaer e mbylli ndeshjen në pjesën e dytë teksa shënoi edhe dy gola të tjerë me autorë Anthony Martial dhe Greenwood.

Më të njëjtin rezultat 3-0, Wolves iu imponua Norwichit në “Molineux Stadium”. Gjatë pjesës së parë e tundi dy herë rrjetën Jota, ndërsa në fillim të pjesës së dytë vulosi shifrat përfundimtare Jimenez.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency