Merkato

“Djajtë e Kuq” ofertë marramendëse për “Luis Figon” e ri të Sportingut

Manchester United shpenzoi në merkaton e fundit rreth 40 milionë euro për dy talente si uruguajani Pellistri dhe Amad Traore dhe nuk ka ndërmend të ndalet në politikat e tij për të rinjtë. Talenti i radhës në shënjestrën e “Djajve të Kuq” është 16-vjeçari, Luis Gomes, i konsideruar si një Luis Figo i ardhshëm i futbollit portugez.

Mësohet se oferta e parë prej 16 milionë eurosh bashkë me bonuse është refuzuar nga Sportingu i Lisbonës, por bisedimet mes palëve ende vijojnë për një akord që do t’i kënaqte të gjitha palët.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency