Premier League

“Djajtë e Kuq” përmbysin Tottenhamin, “Spurs”-at më larg zonës Champions

Manchester United veniti shpresat e Tottenhamit për një vend në zonën Champions, pasi e mposhti 1-3 skuadrën e Jose Mourinhos brenda në Londër, duke blinduar vendin e dytë. Një fitore me përmbysje e “Djajve të Kuq”, e siguruar në pjesën e dytë, fraksion gjatë të cilit shënuan Fred, Cavani dhe Greenwood, ndërsa në pjesën e parë kishte zhbllokuar takimin në favor të “Spurs”-ave Greenwood (40’).

Duhet theksuar që në minutën e 35-të tundi rrjetën Edinson Cavani, por ky finalizim u anulua për sistemi “VAR” për pozicion jashtë loje.

Skuadra e Ole Gunnar Solskjaer me këtë sukses ngushton në 9 pikë diferencën me Manchester City-n, por ka një ndeshje më shumë për të zhvilluar.

Nga ana tjetër Tottenhami duhet të rikuperojë gjashtë pikë diferencën me West Hamin për të shpresuar në pjesëmarrjen në Champions sezonin e ardhshëm.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency