Serie A

Djali i Berlusconit mohon lidhjet me fondin Elliot

Mediaset prezantoi sot planin e organizimit dhe transmetimit të kampionatit botëror “Rusi 2018”, ndërsa i pranishëm ishte edhe Pier Silvio Berlusconi, djali i sish presidentit të Milanit, Silvio Berlusconi.

Mes të tjerash ai foli edhe për situatën e vështirë që po kalon Milani, sidomos pas largimit të Berlusconit dhe blerjes së skuadrës nga ana e kinezit Lee Yonghong.

“Është e vërtetë që Milani po kalon një moment të vështirë, ashtu si shumë skuadra në Itali. Gjithsesi duhet të rinisemi nga Gattuso, që përveçse trajner, është edhe njeri i madh dhe i lidhur shumë me skuadrën”, deklaroi ai.

Djali i Silvio Berlusconit mohoi që kompania e të atit të tij, “Fininvest” të fshihet pas Fondit Elliot, që pritet të marrë aksionet e klubit kuqezi, në rast se pronari kinez nuk arrin të shlyejë këstin.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency