Kategoria Superiore

Djarmati, i propozuar nga Rijeka: Do të jetoj në Shkodër, më ka ndryshuar jeta 360 gradë

Sponsori i Vllaznisë, Alban Xhaferi, gjatë prezantimit të drejtorit të ri sportiv, Matko Matko Djarmati, zbuloi se ky emërim ka lidhje me binjakëzimin e klubit shkodran me Rijekën në Kroaci.

“Ky bashkëpunim erdhi si binjakëzim me Rijekën në Kroaci. Ky ishte një propozim i tyre dhe, duke dëgjuar planin e tij, vendosëm për të. Uroj dhe shpresoj që të jetë fillim i mbarë, sepse nga sezoni i ardhshëm kemi plane konkrete për në Europë”.

Djarmati duket se e ka marrë shumë seriozisht detyrën e re. Kjo kuptohet nga fjalët e tij në prezantim.

“Të paktën, një herë në javë do të jemi bashkë në komunikim. Me gazetarët do të jemi korrektë, sepse pa ju klubi i Vllaznisë nuk është i madh. E di ku kam ardhur dhe këto tri ditë që jam në Shkodër më ka ndryshuar jeta 360 gradë. E ndiej peshën e fanellës dhe jam gati për këtë detyrë. Kam ardhur nga propozimi i Rijekës këtu, për një qëllim sportiv.

Do të provoj të finalizoj objektivat. Po presim përgjigje nga bordi i Rijekës, por brenda kontratës duhet të ndryshojnë gjërat dhe të kemi propozime konkrete. Klubi më ka gjetur apartament dhe kam katër ditë që jetoj në Shkodër”.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency