Tenis

Djokovic hap restorant në Serbi për njerëzit në nevojë

Novak Djokovic me zemër të madhe. Ish-numri një në botë në renditjen e përgjithshme në tenis, ka vendosur të hapë një restorant në Serbi, ku do t’u shërbehet personave në nevojë.

“Paratë nuk janë problem për mua. Kam fituar aq shumë para sa mund të shuaj urinë e të gjithë Serbisë. Mendoj se e meritojnë serbët për të gjithë mbështetjen që më kanë dhënë.”

Fjalë mjaft domethënëse këto të 30-vjecarit, që tregon ndjeshmëri ndaj personave me të ardhura të kufizuara. Restoranti i ri do të jetë i hapur vetëm gjatë mbrëmjes.

Investimi në restorante nuk është një eksperiencë e re për Djokovic, që më parë ka hapur një të tillë në Beograd, të quajtur “Novak” dhe një tjetër në Monte Carlo, i regjistruar me emrin “Equita”. Mirëpo është për t’u përshëndetur ky investim i fundit i Djokovic, që nuk bëhet për arsye përfitimi.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency