Kategoria Superiore

“Do e fitosh edhe këtë betejë kampion”, zbulohet mesazhi i Partizanit për Gegën!

Mëngjesin e së mërkurës Skënder Gega u dërgua me urgjencë drejt Turqisë pasi për shkak të infektimit me COVID-19, gjëndja e tij shëndetësore u përkeqësua. Mesazhet që kanë mbrritur në drejtim të Gegës që i urojnë shërim të shpejtë dhe rikthimin e tij të menjëhershëm në fushat e futbollit kanë qenë të shumta duke filluar nga presidenti i FSHF-së, Armand Duka për të vijuar me presidentin e Kukësit Safet Gjici etj. Por kurrësesi nuk mund të mungonte një dedikim i klubit të Partizanit për trajnerin që i shpalli kampion të kuqtë pas plot 26 vitesh.

“Familja e Partizanit i uron Skënder Gegës shërim të shpejtë dhe rikthim sa më parë në fushat e lojës. Jemi të gjithë me ty në këto momente të vështira. Do ta fitosh edhe këtë betejë kampion”, shkruhet në postim.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency