Premier League

“Do isha i turpëruar të qëndroja pas asaj që ndodhi me Solskjaer”, Scholes nuk përmbahet ndaj Carrick

Ole Gunnar Solskjaer nuk është më në krye të Manchester United pas rezultateve të dobëta në këtë sezon, megjithatë njerëzit më të besuar të tij vazhdojnë te jenë pjesë e klubit. Pikërisht, diçka e tillë, legjendës, Paul Scholes i duket e papranueshme. Ish-mesfushori i Djajve të Kuq ka theksuar së fundmi se atij do t’i vinte turp të qëndronte pas asaj që ndodhi me Solskjaer, ndërsa shigjeton më së shumti Michael Carrick, i cili është tashmë trajneri i përkohëshëm i skuadrës.

“Aty janë po të njëjtët njerëz që po drejtojnë skuadrën. Kieran McKenna, Michael Carrick, këta e kanë bërë edhe më parë formacionin dhe kanë përgatitur skuadrën. Ole iu jepte atyre përgjegjësinë për këtë, unë nuk e di se çfarë ka ndryshuar tani.

Ne e dinim se Ole do të largohej, ndaj drejtuesit duhej të ishin të përgatitur dhe të kishin gjetur trajnerin e ri. Unë do të isha i turpëruar të vazhdoja të isha pjesë e stafit pas gjithë asaj që ndodhi. Ata e kanë zhgënjyer skuadrën dhe klubin, po aq sa Solskjaer”, u shpreh Scholes.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency