La Liga

Do një vend titullari, Marco Asensio mund të largohet nga Reali

Pavarësisht rendimentit të tij dhe golave sa herë që vendoset në dispozicion të trajnerit Zidane, Marco Asensio vështirë se mund të sigurojë vendin e titullarit te Real Madrid. Në Spanjë shkruajnë se lojtari mendon largimin, duke parë dhe marrëdhëniet jo të mira me teknikun francez. Klubet që duan shërbimet e tij janë të shumta, duke nisur që nga Juventus, Chelsea, Liverpool, Arsenal dhe Bayern Munich, që janë gati t’i propozojnë oferta madrilenëve për të. 22-vjeçari në këtë sezonështë akivizuar në 20 ndeshje të La Ligas, por në vetëm 11 raste si titullar, teksa ka shënuar 6 gola.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency