Premier League

Do të jetë pjesë e Anglisë në Botëror, Wilshere kërkon largimin nga Arsenali

Pavarësisht zërave që flasin për rinovim, Jack Wilshere mund të largohet nga Arsenali që në muajin Janar, gjashtë muaj para skadencës së kontratës së tij. Gjithsesi ideja e ‘Topçinjve” është largimi në formë huazimi i lojtarit. 25-vjeçari kërkon të bindë trajnerin e kombëtares angleze, Southgate ta marrë me vete në Botërorin e Rusi 2018 dhe për këtë është vënë në kërkim të një skuadre ku mund të luajë titullar me vazhdimësi, pasi këtë Wenger nuk ia siguron me fanellën e Arsenalit.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency