Merkato

Do të shesë disa “yje” në verë, Ajaxi “piketon” Odegaard

Ajaxi po shkëlqen në të gjitha kompeticionet këtë sezon, por në fund të tij, pritet të humbasë disa xhevahirë të ekipit. Drejtuesit po vlerësojnë emrat për merkaton e verës dhe një prej tyre është Martin Odegaard.

Fantazisti norvegjez luan i huazuar te Vitesse nga Real Madridi dhe Overmars ka nisur bisedimet për ta afruar në verë. 20-vjeçari ka rritur nivelin e tij këtë vit me 8 gola dhe 9 asiste në 32 ndeshje dhe në Madrid synojnë të arkëtojnë 20 milionë euro nga shitja e kartonit tek Ajaxi.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency