Futboll

Doka lë Tiranën, firmos në Kroaci!

Albi Doka duke filluar nga sezoni i ardhshëm nuk do të jetë më pjesë e Tiranës dhe Kategorisë Superiore. Anësori i talentuar i cili është në skadencë kontrate me bardheblutë ka arritur akordin me skuadrën kroate të HNK Goricas me të cilët do të firmosë një kontratë 2-vjeçare duke iu referuar asaj që shkruan “Panorama Sport”. Doka tashmë mund të largohet i lumtur nga Tirana pasi me shumë gjasa do të fitojë titullin me bardheblutë në këtë sezon. Nuk dihet ende nëse bardheblutë do të përfitojnë diçka nga largimi i Albi Dokës, por duke qenë se 22-vjeçari nuk ka më kontratë me bardheblutë dhe më 26 qershor do të mbushë 23-vjeç që i heq mundësinë Tiranës për të fituar taksën e formimit diçka e tillë do të jetë e vështirë.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency