Eredivisie

Doli pak ditë më parë nga koma, Ajaxi zgjidh kontratën me 23-vjeçarin

Pas thuajse 3 vitesh në koma, mesfushori 23-vjeçar i Ajaxit, Abdelhak Nouri u përmend pak ditë më parë, ashtu siç njoftoi për mediat vëllai i tij, që gjithsesi konfirmoi se gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë dhe se futbollisti ka humbje të kujtesës.

Shkak u bë një atak kardiak gjatë një ndeshjeje miqësore ndaj Werder Bremenit, ndërsa ditën e sotme mediat holandeze njoftuar se klubi i Ajaxit ka vendosur të ndërpresë kontratën më futbollistin, e cila ishte e vlefshme deri në qershor të këtij viti.

Drejtuesit e klubit nga Amsterdami kanë njoftuar se nuk do të rinovohet më kontrata me Nouri, duke qenë se momentalisht duket e pamundur një rikthim i tij në futbollin aktiv, ndaj po mendojnë të gjejnë forma të tjera për të ndihmuar në rrugën e gjatë të rikuperimit të djaloshit.

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency