Ligue 1

Doli pozitiv me Koronavirus, vret veten kryemjeku i Stade Reims

Lajm tragjik nga futbolli francez në këtë periudhë të vështirë të pandemisë së Koronavirusit. Bernard González, mjeku kryesor i Stade Reims (klub i Ligue 1) vdiq në moshën 60-vjeçare, pasi ishte diagnostikuar bartës i Koronavirusit. Në fakt, Gonzales nuk ka qenë i shtruar në spital, pasi gjendja e tij ishte e stabilizuar, por, sipas “Le  Parisien”, ai është vetëvrarë.

Nga hetimet paraprake, mjeku vendosi të vetëvritej pasi mësoi se ishte infektuar me koronavirusin e ri. I goditur nga Covid-19, ai ishte në karantinë, në shtëpi me gruan e tij, e cila gjithashtu ishte e infektuar. Gonzalez la një letër të detajuar ku shpjegonte lidhjen mes veprimit të tij dhe infektimit me Koronavirus.

Autoritetet nuk kanë dashur ta bëjnë publike përmbajtjen e letrës.

 

Autostop Albania, tregu i makinave me i madh per makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina me qera ,kerkoj makine, kerkoj makina, makina ne shitje, shes blej makina, servis makinash,makina ne shitje,autostop makina, makina ne shitje, kerkoj makine,kerkoj makina okazion,karrotrec, makina.

autostop.al

makina ne shitje, makina me qera, servise, pjese kembimi, tregtar makinash,kerkoj makina,tregu i makinave ,tregu makinave shqiperi,tregu makinave,autostop albania,porsche cayenne me qera, makina per shitje ne tirane,auto a1 albania, auto a1 tirane, shes makina, auto shitje hertz albania makina ne shitje shijak, shes blej, porsche albania, oferta makina per shitje shqiperi ,makina ne shitje ne shqiperi, makina ne shitje, makina ne shitje okazion, makina ne shitje ne gjermani, makina blej makina, makina ne shitje gjermani, makina gjermane ne shitje, ford albania, pjese kembimi te perdorura, pjese kembimi kadiu, pjese kembimi per makina benz

Më të lexuarat

To Top
Evolve Web Agency Evolve Web Agency